• rubber-tile
  • PLAYGROUND RUBBER FLOORING
  • FOR STRENGTH & FITNESS EQUIPMENT

Rreth nesh

Takohen CE, TUV, etj ndërkombëtare standards.More cilësi më shumë se 10 vjet prodhimin dhe eksportimin përvojë.

Në vitin 2002, Shanghai meigutan atletikë objektet co.ltd është themeluar në Shanghai, e cila është një lider në prodhim dhe marketing të reja, produktet ekologjikisht të qëndrueshme dhe zgjidhje. Ne jemi një prodhues profesional të llojeve të shumta mat gome, gome tjegull, fletë gome, kati gome dhe produkte të tjera të gomës.

WhatsApp Online Chat!