• rubber-tile
  • PLAYGROUND RUBBER FLOORING
  • FOR STRENGTH & FITNESS EQUIPMENT

за нас

Запознајте CE, TUV, итн меѓународните квалитет standards.More од 10 години производство и извоз на искуство.

Во 2002 година, Шангај meigutan атлетика објекти co.ltd е основана во Шангај, кој е лидер во производство и маркетинг на иновативни, еколошки одржливи производи и решенија. Ние сме професионални производител на многу видови гумени МАТ, гумени плочка, гумени ленти, гумени подни и други производи од гума.

WhatsApp Онлајн Chat!